Rejestracja

Wypełnij formularz i dołącz do KLUBU ESBE

* pole wymagane
Informujemy że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Esbe Hydronic Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Garbary 56. Pełne dane rejestrowe spółki znajdują się w polityce prywatności dostępnej pod tym linkiem: polityka_prywatnosci_Klub
 2. Z Inspektorem Ochrony Danych w Esbe Hydronic Systems Sp. z o.o. można się skontaktować za pomocą adresu email dpo.pl@esbe.eu;
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane w celu obsługi i administrowania programem klubesbe.pl w szczególności informowania o produktach ESBE, przeprowadzania szkoleń online, informowania o spotkaniach, eventach z pracownikami ESBE.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych – w tym wysyłaniu newslettera.
 5. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Pani/Pana zgoda.
 6. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez upoważnionych pracowników i współpracowników administratora. Dane mogą być również przekazywane innym podmiotom z grupy ESBE, oraz podmiotom przetwarzającym, świadczącym administratorowi usługi, w szczególności obsługę IT, obsługę marketingową oraz innym odbiorcom, jeżeli udostępnienie danych odbywać się będzie w celu wypełnienia obowiązku prawnego.
 7. Infrastruktury IT mieści się w Polsce.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody.
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy, ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
 11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne jednak bez podania danych kontakt z Panią/Panem nie będzie możliwy.
 12. Pana/Pani dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i wykorzystywane do profilowania w celu dostosowania ofert marketingowych.
 13. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych, jest artykuł 6 ust. 1 lit. a) lub b) lub f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
{* *}

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych